• 0 (344) 235 17 17

  • info@arsancenter.com

  • Kahramanmaraş / TÜRKİYE

Arsan Fitness

Tesisimiz 2000 m² alana kurulmuş Şehrin gürültüsünden uzak, fakat kolay ulaşılabilir konumuyla herkese yakın, doğa içerisinde şehrin en büyük spor ve sağlıklı yaşam merkezidir.

İçerisinde kardiyo alanı serbest ağırlık alanının bulunduğu Fitness bölümümüz kapalı Yüzme Havuzumuz, Sauna, Buhar Odası,  Masaj, Türk Hamamı ve Jakuzi bulunmaktadır.

Teknolojinin gerektirdiği alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu eşliğinde keyif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir.

Spor Size İyi Gelecek

Life Fitness marka gelişmiş teknolojiye sahip 16 adet koşu bandı, 7 adet elliptical, 2 adet dikey 4 adet yatay bisiklet, 1 adet stepper, 1 adet multihip cardio makinesine sahiptir. Ayrıca bacak, kol-göğüs, omuz ve karın bölgelerine özel yeterli sayıda body cihazlarımızla sıra beklemeden spor yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Arsan fitness & Spa  grup dersi stüdyomuzda, masa tenisi odalarımız, plates odamız ve serbest çalışma alanlarımızda keyifli antremanlar sizi bekliyor.

Personal Trainer ( kişiye özel) ders programıyla yapılan egzersizlerle birebir eğitmen eşliğinde sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüzme dersi alabilirsiniz.

 

Yüzmek Size İyi Gelecek
Su sakinlik ve dinginlik veren en rahatlatıcı araçtır. Yüzme ise bütün kas gruplarını eşit bir şekilde çalıştırarar eklem ve kemiklerin korunmasını sağlar. modern mimarisi ferah ve kapalı havuzumuz ile Akdeniz’in muhteşem sularında hissedeceksiniz. Arsan Fitness & Spa değerli çocuklarımıza da unutmayarak 1 adette çocuk havuzu bulundurmaktadır.

 

Hamam Keyfi Size İyi Gelecek
HAMAM VE JAKUZİ: Geleneklerimizden gelen hamam keyfi temizlik ve şifa için her dönemde popülerliğini korumuştur. Ayrıca tesisimizde suyun gücüyle masaj keyfini yaşayacağınız Jakuzi havuzumuz sizi beklemektedir.

Şehrimizin en büyük Türk Hamamı olma özelliğiyle Gelin Hamamı, Kırk Hamamı, Damat Hamamı ve özel etkinliklerinizde hizmetinizdeyiz.

 

Konfor Size İyi Gelecek
SAUNA VE BUHAR: Vücudunuzu toksinlerden ve ölü hücrelerden terleme yoluyla arındırır. Kaslarınızı yumuşatır vücudunuzu rahatlatır.

Spor yaptıktan sonra vücut ter yoluyla toksinleri ve zararlı maddeleri dışarı atar. Ayrıca kaslar da çalışırken tükettiği enerji nedeniyle laktik asit üretirler. Genellikle spor yaptıktan sonra sıcak bir ortamda bulunmak ya da duş almak ter yoluyla vücuttan dışarı atılan ama uzaklaştırılamamış olan toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Ayrıca sıcak ortamda bulunulduğu zaman kan akışı hızlanır ve bu sayede de spor sonrasında kaslarda birikmiş olan laktik asitler oksijen alarak parçalanırlar.

 

Masaj Size İyi Gelecek
Şehir yaşamının üzerimizde yarattığı stresi, yorgunluğu ve ağır iş temposunun olumsuz etkilerini üzerinizden atmak için Masaj birebir çözümdür. Masaj tek seferde bile vücuttaki aşırı elektrik yükünü alır, mutlak bir rahatlama sağlar. Uygulama esnasında kullanılan doğal bitkisel yağ ve kokular hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi iyi hissettirir.  Masaj aynı zamanda vücuttaki yağların atılmasını ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.

Spor Salonumuzdaki Hizmetlerimiz:

* Kapalı yüzme havuzu

* Aletli jimnastik salonu

* Masa tenisi

* Aerobik

* Sauna

* Türk hamamı

* Şok havuzu

* Masaj odası

* Vitamin bar