• 0 (344) 235 17 17

  • info@arsancenter.com

  • Kahramanmaraş / TÜRKİYE

Hakkımızda

ARSAN CENTER YILDA BİR MİLYON MİSAFİR AĞIRLIYOR

Yaklaşık 12 milyon insanın soluk bulduğu ve Türkiye' nin en gelişmiş ikinci endüstriyel alanı içerisinde Kayseri, Gaziantep, Hatay, Osmaniye hinterlandında dört bölgeye komşu sanayi kenti Kahramanmaraş ev sahipliğindeki Arsan Center şimdi daha da büyüyor.

2004 yılında Arsan Center sosyal tesis alanı olarak hayata geçirilen proje 2006 yılında dört yıldızlı otelde dahil edilerek yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerin şehir gürültüsünden uzak, tabiatın renklerinin sardığı yaşam alanında kafa dinleyebileceğiniz mekanı hizmete sunduk. 240.000m² göz kamaştırıcı doğanın içinde 30.000m² hizmet ünitelerimizde aradığınız her şeyi burada bulmanızı sağlıyoruz.

Yılda bir milyon insana ev sahipliği yapmanın verdiği güvenle şimdi daha iyi gelişiyoruz. Müşterilerimizin daha fazla rahat ve konfor elde etmeleri, aradıkları tüm sosyal aktiviteleri ve ihtiyaç duyabilecekleri her ortamı inşaa ederek hayata kazandırmaya devam ediyoruz. Şu ana kadar Arsan Center içerisinde 4 yıldızlı otel, restoran, kafe, ocakbaşı, spor merkezi, mağazalar, sinema salonları, çocuk oyun alanları, bowling salonu ve düğün salonları gibi tüm hizmetler düşünülmüştür.

 

Arsan Center sizi, yeşilin özgürce dans ettiği özel bir alanda, dinginliğin modernizme göz kırptığı eşsiz bir atmosferde yaşamaya davet ediyor. Çevresindeki göz kamaştırıcı doğanın içinde süzülen hizmet merkezleri ile kapılarını güneşe açıyor.

240.000m² alanı içinde 30.000m² lik hizmet üniteleri aradığınız her şeyi burada bulmanızı sağlıyor. Yılda bir milyon insana ev sahipliği yapmanın verdiği güvenle şimdi daha da gelişiyor, genişliyor.